بنر متحرک سایت

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در کرج

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در کرج

کلینیک روانشناسی کودک در کرج

کلینیک روانشناسی راه آرامش به عنوان مشاوره کودک و نوجوان در کرج یک کلینیک سلامت روان متمرکز بر کودک با تیمی تخصصی از روانشناسان و روانپزشکان کودک است که برای ارائه مراقبت‌های با کیفیت بالا و مبتنی بر شواهد به کودکان و نوجوانان کار می‌کنند.

این کلینیک در پاسخ به نیاز به خدمات تخصصی سلامت روان برای کودکان در کرج توسعه یافته است. علاوه بر این، هدف آن ارائه خدمات مداخله زودهنگام است که به مسائل فرهنگی حساس است و در عین حال از خانواده‌هایی که ممکن است به دلیل مهاجرت یا تغییرات اجتماعی با مشکلاتی مواجه شوند، حمایت کند.

ما برای هر کودک با توجه به نیازهای او در کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان راه آرامش در کرج درمان فردی ارائه می‌کنیم. درمانگران ما متخصصان بسیار آموزش دیده با مدارک پیشرفته در روانشناسی یا زمینه‌های مرتبط هستند.

کلینیک روانشناسی کودک در کرج

آنها دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران، ثبت شده در وزارت دادگستری و گذراندن سال‌ها آموزش بالینی در دانشگاه‌هایی مانند دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علامه طباطبایی هستند.

در کلینیک راه آرامش گروهی از روانشناسان و روانپزشکان با تخصص روانشناسی کودک و نوجوان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات هستند.

این مطلب را هم بخوانید:
کلینیک تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان

انتخاب بهترین کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در کرج

به عنوان والدین، ممکن است احساس کنید که فرزندتان را بهتر از هرکس دیگری می‌شناسید، اما وقتی صحبت از سلامت روان آنها می‌شود، گاهی اوقات بهتر است نظر حرفه‌ای را بگیرید. روانشناسان کودک و نوجوان برای ارزیابی و درمان نیازهای بهداشت روانی کودکان و نوجوانان آموزش دیده‌اند.

مشاوران و درمانگران می‌توانند به خانواده شما کمک کنند تا مشکلات را زودتر شناسایی کنند، و همچنین در زمان‌های دشوار حمایت و راهنمایی ارائه دهند.

انتخاب بهترین کلینیک روانشناسی کودک در کرج

انتخاب روانشناس مناسب نیز یک تصمیم مهم است. در اینجا چند نکته برای یافتن مناسب برای خانواده خود آورده شده است:

از دوستان، اعضای خانواده یا همکاران بپرسید که چه کسانی را توصیه می‌کنند. ممکن است بخواهید بپرسید که آیا قبلاً با آن روانشناس خاص تجربه داشته‌اند یا کسی را می‌شناسند که در گذشته توسط آنها کمک شده است. ارجاع شخصی که به او اعتماد دارید همیشه ارزش بررسی دارد.

در اینترنت کمی تحقیق کنید می‌توانید در بسیاری از وب‌سایت‌های مختلف مانند کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان راه آرامش در کرج نظرات سایر افراد و بازخورد آن‌ها را درباره تجربیات مراجعه به کلینیک روانشناسی راه آرامش مشاهده کنید.

تجربه آنها را بررسی کنید. این مهم است که بدانیم آنها چه مدت حرفه خود را انجام داده‌اند، زیرا نشان می‌دهد که آنها چقدر در مورد درمان کودکان مبتلا به اختلالات روانی مختلف مانند ADHD و اختلال طیف اوتیسم (ASD) می‌دانند.

این مطلب را هم بخوانید:
روانشناسی کودک چیست؟

کلینیک روانشناسی راه آرامش بهترین کلینیک مشاوره کودک و نوجوان

کلینیک راه آرامش بهترین کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در کرج است. می‌توان گفت کلینیک راه آرامش یک کلینیک سلامت روان است که در زمینه درمان کودکان و نوجوانانی که با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می‌کنند، تخصص دارد.

مأموریت ما این است که به جوانان کمک کنیم تا بر اساس نقاط قوت خود بسازند و مهارت‌های مقابله‌ای را توسعه دهند که به آنها امکان می‌دهد زندگی سالم، شاد و سازنده داشته باشند.

تیم متخصص ما طیف کاملی از خدمات از جمله:

  • خدمات روانپزشکی کودک و نوجوان
  • تروما درمانی برای کودکان و نوجوانان (ترومای دوران کودکی)
  • حمایت والدین (فردی و خانوادگی)
  • درمان شناختی رفتاری برای کودکان و نوجوانان
  • بازی درمانی برای کودکان و نوجوانان
  • مشاوره مدرسه
کلینیک روانشناسی راه آرامش بهترین کلینیک مشاوره کودک

تیم کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان راه آرامش در کرج متشکل از:

روانشناسان: ما یک تیم مجرب از روانشناسان داریم که می‌توانند به شما کمک کنند تا با هر گونه مشکل سلامت روانی که ممکن است با آن مواجه شوید مقابله کنید.

در کلینیک راه آرامش ما چندین نوع درمان از جمله درمان شناختی رفتاری (CBT)، درمان فردی و گروه درمانی را ارائه می‌دهیم. ما همچنین ارزیابی‌های روان‌شناختی را برای کودکان و نوجوانانی که از شرایط مختلف مانند ADHD و اختلالات طیف اوتیسم (ASD) رنج می‌برند، ارائه می‌کنیم.

مشاوران: مشاوران ما می‌توانند به شما کمک کنند تا با مشکلات روابط، مسائل طلاق یا هر عامل استرس زا دیگری که ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی شما شود، مانند مشکلات شغلی یا مسائل مالی، مقابله کنید.

مشاورین همچنین می‌توانند به شما یاد دهند که چگونه احساسات خود را بهتر مدیریت کنید تا احساسات منفی روزانه را تجربه نکنید.

این مطلب را هم بخوانید:
بهترین کلینیک روانشناسی در ایران

در آخر

شما مراجعه کنندگان گرامی نیز می‌توانید برای مشاوره کودک و یا نوجوان خود به کلینیک روانشناسی راه آرامش در کرج مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌های کلینیک تماس حاصل نمایید، همچنین می‌توانید برای رزرو نوبت دهی فرم درج شده در صفحه اصلی سایت کلینیک راه آرامش را پر نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *