بنر متحرک سایت

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

خیلی از همشهریان ما در شهر کرج به دنبال بهترین مرکز روانشناسی و مشاوره در کرج هستند، اما سردرگم هستند که به کدام کلینیک در شهر کرج مراجعه کنند.

سردرگم از این نظر که مرکز روانشناسی مورد نظر چه خدماتی را ارائه می‌دهند یا این که پزشکان مورد قبولی را در کلینیک دارند.

ما در این مقاله به معرفی کلینیک روانشناسی راه آرامش یکی از بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در مهرشهر کرج که خدمات خود را از سال 1400 آغاز کرده است، خواهیم پرداخت.

آشنایی با مرکز مشاوره روانشناسی راه آرامش در کرج

کلینیک روانشناسی راه آرامش با ارائه خدمات بهتر از جمله مشاوره از طریق ارتباط تلفنی، ارتباط آنلاین را نیز برای افرادی که قصد مراجعه به این مرکز در شهر کرج را دارند، امکان پذیر کرده است.

این کلینیک با داشتن اساتید هیأت علمی دانشگاه و روانشناسان خبره یکی از بهترین مراکز روانشناسی در کشور است.

همانطور که گفته شد ممکن بعضی از افراد به دلیل مشغله زندگی زمان لازم را برای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی راه آرامش در کرج را نداشته باشند.

معرفی مرکز مشاوره روانشناسی راه آرامش در کرج

مزایای مشاوره تلفنی و آنلاین از کلینیک روانشناسی راه آرامش شامل موارد زیر است:

 • از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است
 • عدم نیاز به رزرو وقت قبلی به صورت حضوری
 • قابلیت دسترسی هم استانی‌های گرامی در کرج و همینطور سایر شهرستان‌ها
 • امکان دریافت نوبت برای مشاوره حضوری

خدمات کلینیک مشاوره روانشناسی راه آرامش

خدماتی که کلینیک روانشناسی راه آرامش برای افرادی که مراجعه می‌کنند و یا به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار می‌کنند شامل موارد زیر است:

 • مشاوره خانواده: مهم ترین خدمات مشاوره روانشناسی راه آرامش، مشاوره خانواده اعم از مشکلات خانوادگی، مشکلات فرزندان با والدین و بلعکس و … است.
 • مشاوره فرزندان: این مشاوره شامل رشد کودکان، تربیت کودکان، مشکلاتی که دارند و … است.
 • مشاوره ازدواج: در کل بهتر است افرادی که ازدواج می‌کنند قبل از آن، از مشاوره ازدواج استفاده کنند که بتوانند مسائلی از جمله انگیزه ازدواج، دوستی‌های قبل ازدواج، رابطه‌های قبل و دوران ازدواج و مهارت‌های دیگر در این زمینه را بیاموزند.
 • مشاوره برقراری ارتباط با جنس مخالف: بسیار از افراد به دلیل اطلاعات کمتر در زمان ازدواج و هنگام برقراری ارتباط نامناسب دچار شکست عشقی می‌شوند. به همین دلیل بهتر است قبل از ازدواج و اتفاق افتادن شکست عشقی از مشاوره برای آموزش برقراری ارتباط با جنس مخالف بهره مند شد.
 • مشاوره جنسی: در زمان ازدواج و هنگام برقراری ارتباط یا جنس مخالف ممکن است به دلیل عدم آموزش صحیح در برقراری ارتباط، نارضایتی به وجود بیاید. مسائلی از جمله زود انزالی، بی میلی جنسی و … که برای درمان آن‌ها نیاز به مشاوره خواهد بود.
 • مشاوره افسردگی: خیلی از افراد نیز به دلیل علائم افسردگی به کلینیک روانشناسی راه آرامش در کرج مراجعه می‌کنند. در این کلینیک با تشخیص علائم افسردگی و نحوه درمان آن مطرح می‌شود که فرد افسرده تحت درمان قرار می‌گیرد.
 • مشاوره فردی: در مشاوره فردی مسائلی از جمله درمان اختلال اضطراب بیماری، استرس، وسواس فکری، کنترل خشم و عصبانیت و … مورد بررسی قرار می‌گیرند.
 • مشاوره تحصیلی: همچنین در کلینیک مشاوره روانشناسی راه آرامش فرزندان شما نیز می‌توانند از مشاوره تحصیلی از جمله انتخاب رشته صحیح در کنکور نیز بهره مند شوند.
این مطلب را هم بخوانید:
پیشگیری و مدیریت ناتوانی ذهنی

خدمات کلینیک مشاوره روانشناسی راه آرامش در کرج

مرکز مشاوره روانشناسی کرج مهرشهر

مرکز مشاوره روانشناسی راه آرامش در مهرشهر کرج یک کلینیک خصوصی واقع در کرج است. این مرکز خدمات روان درمانی را برای بیماران مبتلا به اعتیاد، اضطراب، افسردگی و سایر مشکلات سلامت روان ارائه می‌کند. همچنین به زوج‌ها و خانواده‌هایی که مشکلات زناشویی یا مشکلات سازگاری با تغییرات زندگی را تجربه می‌کنند، خدمات مشاوره ارائه می‌دهد.

مهم‌ترین خدمات مرکز کلینیک روانشناسی راه آرامش در کرج شامل موارد زیر است:

 • درمان انفرادی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • زوج‌درمانی برای زوج‌های متأهل یا کسانی که قرار ملاقات دارند با هدف بهبود ارتباطات، ایجاد اعتماد و کمک به حل تعارض‌ها. درمانگران ما در کار با افراد با زمینه‌های فرهنگی مختلف از جمله فرهنگ ایرانی تخصص دارند.
 • خانواده درمانی برای والدین و فرزندانی که با هم یا جدا از هم زندگی می‌کنند. درمانگران ما در کار با خانواده هایی با زمینه‌های فرهنگی مختلف از جمله فرهنگ ایرانی تخصص دارند.

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی در کرج: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، مرکز خرید ارم، طبقه سوم واحد 10

تلفن: 02633310656 – 09302423206

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی اره آرامش واقع در کرج، مهرشهر، بلوار ارم، مرکز حرید ارم، طبقه سوم واحد 10 است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های 026343436356 و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *