بنر متحرک سایت

روانشناس حرفه ای در کرج

روانشناس حرفه ای در کرج

آیا به دنبال روانشناس حرفه ای در کرج هستید؟ اگر به دنبال یک روانشناس حرفه ای در کرج هستید، پس به جای مناسبی آمده‌اید. ما بیش از چندین سال است که خدمات بهداشت روانی با کیفیت بالا را به مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهیم.

روانشناس حرفه ای کلینیک راه آرامش در کرج

متخصصان روانشناس حرفه ای کلینیک راه آرامش در کرج یک مرکز سلامت روان است که می‌تواند به شما در رفع مشکلات کمک کند. ما بهترین روانشناسان و روان درمانگران را در شهر کرج داریم که به ارائه مشاوره و درمان انواع اختلالات و مسائل روانی می‌پردازند.

در کلینیک روانشناسی راه آرامش شبکه‌ای از مشاوره روانشناسی را در نقاط مختلف ایران از جمله کرج و تهران و شهرهای بزرگ دیگر مانند مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، رشت و بندرعباس و غیره ارائه می‌شود.

این مطلب را هم بخوانید:
کلینیک روانشناسی خوب در کرج

ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم. تیم روانشناس کلینیک راه آرامش در کرج، در زمینه مشاوره و درمان، بسیار ماهر، آموزش دیده و با تجربه هستند، زیرا آنها تحت آموزش گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف درمانی مانند درمان شناختی رفتاری (CBT)، درمان متمرکز بر راه حل (SFT) قرار گرفته‌اند.

روانشناس حرفه ای کلینیک راه آرامش در کرج

تمام خدمات کلینیک روانشناسی راه آرامش در 6 روز در هفته از روز شنبه تا پنج شنبه، از ساعت 9 صبح الی 9 شب در دسترس شما است. درمانگران مجرب ما بهترین مراقبت‌های ممکن را در محیطی امن به شما ارائه خواهند داد. همچنین شما مراجعه کنندگان گرامی می‌توانید خدمات ما را به صورت آنلاین یا تلفنی بدون هیچ زحمتی دریافت کنید.

بهترین روانشناس حرفه ای کرج

روانشناسان حرفه ای متخصصانی هستند که در علم رفتار انسانی آموزش دیده‌اند. روانشناسان می‌توانند به افرادی که از اضطراب، افسردگی یا سایر مشکلات سلامت روان رنج می‌برند کمک کنند. آنها همچنین می‌توانند به افرادی که یک رویداد آسیب زا را تجربه کرده‌اند یا به مهارت‌های مقابله‌ای نیاز دارند، کمک کنند.

بهترین روانشناس حرفه ای کرج

بهترین روانشناس حرفه ای در کرج را می‌توانید در کلینیک روانشناسی راه آرامش به عنوان بهترین کلینیک روانشناسی در ایران پیدا کنید:

  • دکتر مسعود افشین لطفی که بیش از 15 سال است که به عنوان روانشناس در ایران و در کلینیک روانشناسی راه آرامش فعالیت می‌کند همچنین وی با شماره نظام 6771 و با خدماتی از جمله روانشناس و مشاور خانواده، مشاور پیشگیری از طلاق دادگستری استان البرز فعالیت می‌کند.
  • دکتر فریبا کاکاوندی نیز با بیش از چندین سال سابقه به عنوان بهترین روانشناس حرفه ای در کرج و در کلینیک روانشناسی راه آرامش فعالیت می‌کند همچنین وی با شماره نظام 5180 و با خدماتی از جمله مشاوره فردی، درمان اختلالات افسردگی شامل: خلقی، اضطرابی، وسواس، فوبیا همچنین رویکرد درمانی شناختی – رفتاری (CBT) فعالیت می‌کند.
این مطلب را هم بخوانید:
آنچه در مورد انتخاب روانشناس خوب باید بدانید

روانشناس کرج

یک روانشناس خوب در کرج کسی است که توانایی کمک به شما را داشته باشد تا احساس بهتری داشته باشید. مهم است که بدانید در یک درمانگر به دنبال چه هستید، و همچنین بدانید که چگونه درمانگر مناسب را پیدا کنید. اگر احساس گمراهی و سردرگمی می‌کنید، ممکن است وقت آن رسیده که با یک روانشناس صحبت کنید.

روانشناس حرفه ای کرج

خدمات یک روانشناس خوب در کرج و یا یک کلینیک روانشناسی شامل موارد زیر است:

  • درمان فردی: کلینیک روانشناسی راه آرامش برای کمک به شما برای مقابله با مسائلی که در زندگی شما اختلال ایجاد می‌کنند، درمان فردی را پیشنهاد می‌کند. هدف این است که به شما کمک شود تا بینش خود و روابط خود را به دست آورید، راه‌های جدیدی را برای رویارویی با چالش‌های زندگی بیاموزید و سلامت روان خود را بهبود بخشید.
  • مشاوره خانواده: جلسات مشاوره خانواده با خانواده درمانی را برای کمک به زوج‌ها، اعضای خانواده و سایر عزیزان پیشنهاد می‌شود تا اختلافات خود را حل کنند و رابطه بهتری داشته باشند. تمرکز این جلسات مشاوره خانواده در کرج بر بهبود ارتباطات، حل تعارض، مدیریت استرس و ایجاد محیطی است که همه بتوانند از ابراز احساسات خود احساس امنیت کنند.
  • گروه درمانی: جلسات گروه درمانی را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که برای مقابله با تروما یا افسردگی نیاز به حمایت دارند که در کلینیک روانشناسی راه آرامش ارائه می‌سود. گروه درمانی فرصتی برای افراد در شرایط مشابه است تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند، از یکدیگر بیاموزند و با ایجاد روابط حمایتی با دیگرانی که چالش‌های مشابهی را تجربه می‌کنند، عزت نفس ایجاد کنند.

در آخر

اگر در رابطه با خدمات کلینیک روانشناسی راه آرامش به راهنمایی نیاز دارید یا می‌خواهید از روانشناس حرفه ای در کرج بهره مند شوید، لطفاً با شماره‌های 02633310656 – 09302423206 تماس بگیرید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *