بنر متحرک سایت

کلینیک تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان

کلینیک روانشناسی کودک

کلینیک روانشناسی کودک

کلینیک روانشناسی کودک خدمات مبتنی بر شواهد را به کودکان و خانواده‌های جامعه ارائه می‌دهد. خدمات عبارت‌اند از:

 • ارزیابی کودک و خانواده
 • درمان فردی، گروهی و خانوادگی
 • حمایت والدین
 • مشاوره با مدارس، ارائه دهندگان پزشکی و سایر آژانس‌ها

می‌توان گفت مرکز روانشناسی کودکان یک مرکز سلامت روان کودکان است که ارزیابی و درمان روانشناختی را برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آنها ارائه می‌دهد.

ما خدماتی را به کودکانی ارائه می‌دهیم که دارای انواع نگرانی‌های سلامت روانی از جمله مشکلات عاطفی، رفتاری و سازگاری هستند.

کلینیک تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان

کلینیک روانشناسی کودک به منظور ایجاد محیطی امن، راحت و حمایتی برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آنها طراحی شده است. ما معتقدیم که فرایند بهبودی شامل کار مشترک با والدین و فرزندان برای دستیابی به اهداف مورد نظر است.

هدف کلینیک روانشناسی راه آرامش ارائه خدمات روانشناختی جامعی است که مراجعین را قادر می‌سازد تا تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنند. ما می‌دانیم که هر فرد منحصر به فرد است و رویکرد ما برای پاسخگویی به نیازهای هر فرد طراحی شده است.

همچنین ما طیف گسترده‌ای از خدمات را در کلینیک خود ارائه می‌دهیم از جمله:

 • روان درمانی فردی
 • گروه درمانی
 • خانواده درمانی
این مطلب را هم بخوانید:
روانشناسی کودک چیست؟

کلینیک روانشناسی کودک در کرج

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان راه آرامش در کرج، در سال 1400 تأسیس شد، این کلینیک خصوصی است که به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد. هدف این کلینیک ارائه خدمات بهداشتی با کیفیت به مراجعین است.

کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان راه آرامش در کرج دارای تیمی از روانشناسانی است که در زمینه مشاوره کودکان، مشاوره نوجوان و مشاوره بزرگسالان آموزش دیده‌اند.

کلینیک روانشناسی کودک در کرج

ما خدمات ارزیابی روانشناختی، درمان و مشاوره را به افراد و خانواده‌هایی که از مشکلات روانی مختلف رنج می‌برند، ارائه می‌دهیم:

 • اختلالات اضطرابی
 • اختلالات سلامت روان
 • اختلالات افسردگی
 • اختلالات شخصیت

هدف اصلی این کلینیک کمک به افراد دارای مشکلات سلامت روان، افسردگی و اختلالات اضطرابی، استرس، مشکلات کنترل خشم و غیره است.

ما جلسات درمانی فردی را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می‌دهیم. ما همچنین گروه درمانی را برای خانواده‌ها، زوج‌ها یا افراد ارائه می‌دهیم.

این مطلب را هم بخوانید:
9 روش مهم و کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس در نوجوانان

بهترین کلینیک روانشناسی کودک در کرج و تهران

راه آرامش بهترین کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان در کرج و تهران است. ما طیف کاملی از خدمات روانشناسی را برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می‌دهیم.

ما تشخیص و درمان را برای شرایط سلامت روان و اختلالات رفتاری، از جمله اما نه محدود به ADHD، افسردگی، اختلالات اضطرابی، اختلالات خلقی، اختلال وسواس فکری – اجباری (OCD)، اختلال نافرمانی مقابله‌ای (ODD)، اختلالات سلوک (CD) ارائه می‌دهیم. اختلال طیف اوتیسم (ASD) و اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

ما از ترکیبی از رویکردهای مبتنی بر شواهد شامل رفتار درمانی شناختی (CBT)، رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT)، بازی درمانی، خانواده درمانی و آموزش والدین برای درمان بیماران خود استفاده می‌کنیم.

بهترین کلینیک روانشناسی کودک در کرج و تهران

راه آرامش بهترین کلینیک تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان در کرج و تهران است.

این کلینیک توسط خانم دکتر نرجس ترابی در سال 1400 برای ارائه خدمات روانشناسی برای کودکانی که از مشکلات رفتاری، مشکلات تحصیلی، ناراحتی‌های عاطفی رنج می‌برند و یا مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، تأسیس شد. از آن زمان، این کلینیک خدماتی را برای کمک به این کودکان ارائه می‌دهد تا زندگی سالمی داشته باشند.

تیم کلینیک روانشناسی راه آرامش معتقد است که با کودکان باید به عنوان افرادی با نیازهای منحصر به فرد رفتار کرد، نه اینکه با همه آنها به عنوان “بچه” رفتار کرد.

این بدان معناست که هر کودک بر اساس نیازهای خاص خود یک برنامه درمانی فردی دریافت می‌کند. ما تلاش می‌کنیم دیدگاه هر بیمار را درک کنیم تا بتوانیم بهترین مراقبت ممکن را برای آنها ارائه دهیم.

این مطلب را هم بخوانید:
آنچه در مورد انتخاب روانشناس خوب باید بدانید

کلینیک مشاوره راه آرامش با موفقیت بسیاری از کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آنها را که با مشکلات مختلفی مانند مشکلات عاطفی، مشکلات رفتاری، افسردگی، اختلالات اضطرابی و غیره مواجه بودند، درمان کرده است.

ما برای کودکان و نوجوانان دارای مشکلات عاطفی یا رفتاری هم درمان فردی و هم گروهی ارائه می‌دهیم.

آدرس کلینیک روانشناسی کودک راه آرامش در کرج، بلوار ارم، مرکز خرید ارم، طبقه سوم واحد 10 است. شما مراجعه کنندگان گرامی نیز می‌توانید برای رزرو نوبت دهی مشاوره با کارشناسان مجرب کلینیک راه آرامش در ارتباط باشید و یا با شماره تلفن‌های 02633310656 – 09302423206 تماس حاصل نمایید.

این مطلب را هم بخوانید:
کلینیک روانشناسی چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *