بنر متحرک سایت

انتظارات زنان از مردان چیست و بلعکس

انتظارات زنان از مردان و بلعکس

انتظارات زنان از مردان چیست؟

می‌خواهیم در این مقاله از کلینیک روانشناسی راه آرامش ببینیم انتظارات زنان از مردان چیست و بلعکس. پس اگر شما هم مشتاق هستید بدانید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

زنان از مردان انتظار دارند که قوی باشند و در صورت نیاز به آنها کمک کنند. آنها از مردان انتظار دارند که بتوانند از عزیزان خود و خود محافظت کنند. به همین دلیل است که زنان مردانی را تحسین می‌کنند که قوی هستند و به خود اعتماد دارند.

یکی از انتظارات زنان از مردان این است که از آنها و فرزندانشان محافظت کنند. آنها کسی را می‌خواهند که هر اتفاقی بیفتد همیشه پشتش باشد. زن‌ها مردی را می‌خواهند که اگر فکر می‌کند کسی در مورد آنها بد صحبت می‌کند یا آنها را مسخره می‌کند، از آنها دفاع کند.

زنان مردی را می‌خواهند که بتواند مخارج خانواده‌اش را تأمین کند، به خصوص اگر بچه داشته باشد. زنان دوست دارند وقتی شوهرشان از آنها مراقبت می‌کند و با خرید هدایای گران قیمت یا بردن آنها به سفرهای تعطیلات در سراسر جهان به آنها نشان می‌دهد که چقدر برای او مهم هستند.

انتظارات زنان از مردان چیست؟

مورد و یکی دیگر از انتظارات زنان از مردان این است که زنان مردی را می‌خواهند که بدون قید و شرط آنها را دوست داشته باشد، حتی اگر مانند بقیه عیب‌ها یا نقص‌هایی داشته باشند، زیرا هر فردی در زندگی خود معایبی دارد، صرف نظر از اینکه ثروتمند یا فقیر یا از چه نژادی هستید، پس فکر نکنید که فقط چون ممکن است به زیبایی دختر دیگری نباشد که ممکن است پول بیشتری از او داشته باشد، به این معنی است که او نمی‌خواهد با شما رابطه برقرار کند، زیرا او یک رابطه می‌خواهد!

در دنیای مدرن، یافتن مردی که همه این ویژگی‌ها را داشته باشد غیرممکن است. با این حال، برخی از افراد هستند که قلب خوبی دارند؛ اما نمی‌دانند چگونه احساسات خود را در مقابل شریک زندگی خود نشان دهند.

آنها احساسات خود را آشکارا ابراز نمی‌کنند و در مورد احساسات خود با دیگران صحبت نمی‌کنند؛ بنابراین، اگر می‌خواهید بدانید که آیا همسر آینده شما قلب بدی دارد یا خیر، می‌توانید این مقاله را بخوانید تا بیشتر در مورد او بدانید.

این مطلب را هم بخوانید:
کلینیک روانشناسی چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟

مردان بد دل و یا همسر شکاک چه ویژگی‌هایی دارند؟

حال در ادامه موضوع بررسی انتظارات زنان از مردان می‌خواهیم همسرانی که شکاک و بدل هستند را شرح دهیم. مردان بد دل در مورد احساسات خود به راحتی با دیگران صحبت نمی‌کنند. آنها فکر می‌کنند که باید همه چیز را در درون خود نگه دارند و هرگز مشکلات خود را با دیگران در میان نگذارند تا از هر گونه آسیب و آسیب در امان بمانند.

این دسته از افراد نمی‌توانند احساسات خود را آشکارا بیان کنند، زیرا رازهای زیادی در زندگی خود دارند که نمی‌خواهند دیگران درباره آنها بدانند؛ بنابراین، آنها همه چیز را در درون خود نگه می‌دارند بدون اینکه به کسی در مورد این چیزها بگویند حتی زمانی که در زندگی خود با مشکلاتی روبرو هستند.

مردان بد دل و یا همسر شکاک چه ویژگی‌هایی دارند؟

برخی از خصوصیات مردان بدقلب به شرح زیر است:

 • آمادگی پدر یا شوهر شدن را ندارند. آنها از مسئولیت اجتناب می‌کنند، از زنان سوءاستفاده می‌کنند و نمی‌خواهند به یک زن متعهد باشند.
 • به زنان خیانت می‌کنند حتی اگر متأهل باشند. آنها هرگز وفادار نخواهند بود، زیرا برای خانواده و ازدواج احترام قائل نیستند.
 • مردان بد دل دوست دختر و معشوقه زیادی دارند که در صورت لزوم می‌توان آنها را به راحتی با دیگران جایگزین کرد.
 • مردان بدقلب نمی‌دانند عشق چیست: آنها فقط رابطه جنسی و جاذبه فیزیکی را می‌شناسند. عشق احساسی است که مردان تنها در صورتی می‌توانند آن را احساس کنند که واقعاً کسی را دوست داشته باشند و بخواهند برای همیشه با او باشند!
این مطلب را هم بخوانید:
مشکلات بدبینی همسر شکاک و راه‌های برطرف کردن آن

مهم‌ترین نیازهای رابطه عاطفی در زنان چیست؟

در ادامه موضوع انتظارات زنان از مردان می‌خواهیمم ببینیک مهم ترین نیازهای عاطفی زنان در رابطه با این موض چیست. زنان موجوداتی احساسی هستند و ما این را می‌دانیم زیرا خوب، ما زن هستیم.

از سنین پایین به ما آموخته‌اند که ابراز احساسات نشانه ضعف است و باید “قوی” و “مستقل” باشیم. اما محفوظ نگه داشتن احساسات ما در واقع می‌تواند به سلامت روان ما بسیار آسیب برساند.

بنابراین، جای تعجب نیست که یکی از مهم‌ترین چیزهایی که از طرف شریک زندگی‌مان نیاز داریم حمایت عاطفی است، کسی که وقتی ناراحت هستیم به حرف‌های ما گوش می‌دهد، وقتی ناراحت هستیم ما را تشویق می‌کند و باعث می‌شود احساس کنیم که دوستش داریم و از او قدردانی می‌کنیم.

مهم‌ترین نیازهای رابطه عاطفی در زنان چیست؟
 • اما این در عمل به چه معناست؟
 • چگونه متوجه می‌شوید که شریک زندگی شما نیازهای شما را برآورده می‌کند و انتظارات زنان از مردان در زندگی شما محقق می‌شود؟
 • چند نمونه از این که وقتی آنها را ملاقات نمی‌کنند چه چیزی به نظر می‌رسد؟
 • و چگونه می‌توانید مطمئن شوید که آنها نیازهای شما را بهتر برآورده می‌کنند؟

مهم‌ترین نیازهای رابطه عاطفی زنان عبارت‌اند از:

 • احساس دوست داشتن، قدردانی و احترام توسط شوهرش.
 • قادر به برقراری ارتباط آشکار با او در مورد هر چیزی و هر چیزی.
 • داشتن احساس امنیت با او و دانستن اینکه او را از آسیب (جسمی یا عاطفی) محافظت می‌کند.
 • احساس می‌کند که او می‌تواند در هر زمانی به او اعتماد کند بدون اینکه به خاطر آنچه می‌گوید یا احساس می‌کند مورد قضاوت یا انتقاد قرار گیرد.
این مطلب را هم بخوانید:
اهمیت مشاوره ازدواج

انتظارات مردان از زنان چیست؟

همانطور که در رابطه با انتظارات زنان از مردن گفتیم حال بلعکس می‌خواهیم انتظارات مردانی را نسبت به زنان بدانیم. مردان می‌خواهند زنان زیبا، باهوش و سخت کوش باشند. آنها همچنین می‌خواهند که زنان وفادار، دوست داشتنی و دلسوز باشند.

مردان صداقت را در یک زن ارزش قائل هستند. این به این دلیل است که آنها معتقدند که این ویژگی‌ها او را به یک شریک، مادر و همسر خوب تبدیل می‌کند.

اکثر مردان جذب زنانی می‌شوند که در مراقبت از خود مهارت دارند. آنها دوست دارند که زنان علایق و سرگرمی‌های خود را داشته باشند که می‌توانند با آنها در میان بگذارند

 برای مردان جذاب است که زنان با پوشیدن لباس‌های زیبا، آرایش کردن و مراقبت مناسب از موهای خود از ظاهر خود مراقبت کنند.

انتظارات مردان از زنان چیست؟

مردان همچنین از همسرانشان انتظار دارند که به اندازه کافی باهوش باشند تا آنها را درک کنند و هر زمان که در هر موردی به کمک نیاز داشتند به آنها توصیه‌های درستی کنند.

در انتظارات مردان از زنان باید گفت این انتظار را دارند که همسرانشان نه تنها از آنها حمایت کنند، بلکه از ایده‌ها و رؤیاهای آنها نیز بدون هیچ تردیدی حمایت کنند.

مردان نیز از همسر خود انتظاراتی را دارند که نه تنها از آنها حمایت کنند، بلکه از ایده‌ها و رؤیاهای آنها نیز بدون هیچ تردیدی حمایت کنند. مردان نیز از همسرانشان انتظار دارند که نه تنها از آنها حمایت کنند، بلکه از ایده‌ها و رؤیاهای آنها نیز بدون هیچ تردیدی حمایت کنند.

برای مشاوره خانواده در کرج کلیک کنید

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *