بنر متحرک سایت

کلینیک روانشناسی عمومی

کلینیک روانشناسی عمومی

کلینیک روانشناسی عمومی مکانی است که افراد برای مشکلات روانی خود مشاوره دریافت می‌کنند و همچنین دارای خدماتی است که افراد، زوج‌ها، خانواده‌ها و گروه‌هایی را با طیف گسترده‌ای از مشکلات سلامت روان درمان می‌کند.

در ادامه این مقاله از کلینیک روانشناسی راه آرامش به این موضوع خواهیم پرداخت که کلینیک روانشانسی عمومی چیست و چه خدمات را ارائه می‌دهد، پس تا انتهای این مطلب با همراه باشید.

کلینیک روانشناسی عمومی چیست؟

کلینیک روانشناسی عمومی یک عمل بالینی است که در آن افراد می‌توانند برای کمک در مورد اضطراب، افسردگی یا سایر مسائل یا برای مشاوره در مورد نحوه برخورد با یک موقعیت در زندگی به یک روانشناس مراجعه کنند.

به عبارتی دیگر کلینیک‌های روانشناسی عمومی یک خدمات روانشناختی عمومی و جامع برای یک جمعیت عمومی است.

کلینیک روانشناسی عمومی چیست؟

بیمار به کلینیک روانشناسی مراجعه می‌کند، اما نیاز به روان درمانی دارد، همچنین شامل مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده است، اما همچنین شامل مسائل کلی سلامت روان مانند افسردگی، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) هم می‌شود.

این مطلب را هم بخوانید:
کلینیک روانشناسی چیست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات کلینیک روانشناسی عمومی

کلینیک‌های روانشناسی عمومی خدمات بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را به عموم مردم ارائه می‌دهد. کلینیک روانشناسی راه آرامش روان درمانی کوتاه مدت، روانپزشکی و تست روانشناسی را با هزینه مقرون به صرفه ارائه می‌دهد.

این مطلب را هم بخوانید:
مشاوره روان درمانی در کرج

می‌توان گفت کلینیک‌های مشاوره عمومی عمدتاً تحت نظارت بالینی هستند و طیف گسترده‌ای از مداخلات بالینی را از روان درمانی‌های فردی گرفته تا درمان‌های خانوادگی و گروهی ارائه می‌دهند.

خدمات کلینیک روانشناسی عمومی

هدف از خدمت به جامعه توسط کلینیک روانشناسی عمومی، کمک به افرادی است که مشکلات شخصی یا ناراحتی دارند. این هدف از طریق خدمات مشاوره فردی، گروهی و خانوادگی محقق می‌شود.

ما در کلینیک روانشناسی راه آرامش به بزرگسالان، کودکان و خانواده‌ها خدمات ارائه می‌دهیم. مشاوره در کلینیک راه آرامش به شکل‌های زیر هم انجام می‌شود:

پزشکان ما توسط روانشناسان دارای مجوز نظارت می‌شوند و در انواع روش‌های درمانی از جمله درمان شناختی – رفتاری، درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد، رفتار درمانی دیالکتیکی، مصاحبه انگیزشی، درمان مختصر متمرکز بر راه حل و بسیاری دیگر آموزش دیده‌اند.

خدمات کلینیک مشاوره عمومی

همچنین کلینیک عمومی روانشناسی بزرگسالان برای بزرگسالانی که با مشکلات روانی دست و پنجه نرم می‌کنند، ارزیابی، درمان و مشاوره ارائه می‌دهد. علاوه بر این، ما خدمات تشخیصی ارائه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم تا درک بهتری از دلیل احساس خود داشته باشید تا بتوانید در مورد کارهای بعدی تصمیم بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید:
رفتار درمانی در کرج

نتیجه گیری

آیا احساس نا امیدی می‌کنید؟ آیا برای مدیریت زندگی به کمک نیاز دارید؟ کلینیک روانشناسی عمومی راه آرامش به افراد و خانواده‌هایی که انواع مشکلات روانی را تجربه می‌کنند، روان درمانی فردی و گروهی ارائه می‌دهد.

هدف ما ارائه خدمات روانشناسی عالی و مقرون به صرفه است. ما به پزشکان خود و توانایی آنها در ارائه مراقبت و خدمات با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم.

این مطلب را هم بخوانید:
بهترین کلینیک روانشناسی در ایران

آدرس کلینیک روانشناسی راه آرامش: کرج مهرشهر، بلوار ارم، مرکز خرید ارم، طبقه سوم، واحد ۱۰

همچنین شما مراجعه کنندگان گرامی برای رزرو نوبت دهی خود در زمینه مشاوره و روانشناسی می‌توانید با کارشناسان مجرب کلینیک روانشناسی راه آرامش در ارتباط باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

آخرین نوشته ها

مشاوره فردی و خودشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *